Fresh Line - keyf.in.

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fresh Line

admin

Toplam 330 yazı
28/03/2018 :  12:22:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Yunanistan, İngiltere, Rusya, Kazakistan, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Sırbistan, Romanya, Almanya, Hırvatistan ve Kıbrıs''taki şubeleriyle tamamen doğal güzellik ve bakım ürünleri sunan mağazalar zinciri Fresh Line; Kanyon Alışveriş Merkezi''nde Türkiye''deki ilk mağazasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Fresh Line''ı alışılagelmiş güzellik ve bakım ürünlerinden ayıran en önemli özellikler, içerdiği katkı ve koruyucu maddelerin en düşük seviyede olması ve kullanılan esansiyel yağların kozmetiğin izin verdiği ölçüde en yüksek oranda tutulması. Cildin üçüncü katmanına erişebilen tek içerik esansiyel yağlar olduğu için gerçek etki ancak bu şekilde sağlanıyor. Büyük bir çoğunluğu elde hazırlanan ürünlerinde müşterilerinin en iyi etkiyi görebilmeleri için en kaliteli esansiyel yağları kullanmayı ilke edinmiş olan Fresh Line; yüz, saç, vücut bakımı, spa ürünleri, doğal aromaterapik bakım ve masaj yağları, bitkisel tedavi ürünleri ve özel kokulu ürünlerden oluşan yaklaşık 400 çeşitlik geniş bir yelpazeye sahip.

Fresh Line''ın "Ares" serisi, 2008''in en özel seçenekleri arasında bulunuyor. Portakal, tarçın, karanfil, tatlı badem, üzüm çekirdeği yağları, aloe vera, squalene, balmumu ve şeftali suyu içeren seri; antiseptik özelliğiyle karma ciltler için uygun ve canlandırıcı unisex ürünlerden oluşuyor. Savaş Tanrısı Ares''in enerjisini bulacağınız bu seride sabun, banyo tuzu, duş jeli, vücut losyonu, vücut kremi, deniz tuzu içeren vücut peeling''i ve vücut kokusu bulunuyor.

Fresh Line''da bulabileceğiniz ürünler pasta, kurabiye ve çiçek şekilleriyle göze de hitap ediyor. Tüm bunların yanı sıra, doğal antioksidan, vitamin ve mineral içeren ürünler; hassas ciltler, bebekler ve hamile bayanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Kanyon Alışveriş Merkezi
Büyükdere Caddesi No: 185
Levent - İstanbul

0.08 saniye.
07:45:49, 18 Şubat 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve keyf.in®'in izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen keyf.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan keyf.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2019 keyf.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım