Snaks - keyf.in.

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Snaks

admin

Toplam 330 yazı
28/03/2018 :  09:23:05 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Son zamanlarda şık bir restoran ya da kafe, dünyaca ünlü alışveriş mağazalarının vazgeçilmez bir aksesuarı haline geldi. Geçtiğimiz aylarda New York''un ikon alışveriş mağazası Saks Fifth Avenue de bu akıma ayak uydurarak 5. katında açtığı SnAKS ile mağazaya yeni bir soluk getirdi. ', '

1924 yılında açıldığından beri şehrin en ünlü alışveriş adreslerinden bir olan Saks Fifth Avenue, son zamanlarda ultra modern kafesi SnAKS''e koşuluyor. Moda ve alışveriş tutkunlarının listelerine hemen eklediği SnAKS, mağazanın kadın ayakkabı koleksiyonun yer aldığı 5. katının ortasında yer alıyor.

Toronto merkezli II BY IV Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan; lavanta, gri ve bej tonlarıyla dekore edilen SnAKS, basit ve sade tarzıyla dikkat çekiyor. Beyaz akrilik panellerle çevrelenen kafedeki tek hareket, hemen girişinde yer alan ünlü İspanyol yıldız Rosie de Palma''ya ait siyah beyaz dev fotoğraf. Uzun beyaz barı ve aynalı yuvarlak lambalarıyla dikkat çeken kafenin lavanta renkli kumaş kaplı metal sandalyeleri, mimar ve tasarımcı kimliğini aynı anda barındıran Warren Platner''ın 60''lı yıllarda tasarladığı sandalyelerinden esinlenilerek tasarlanmış. Krom kaplı yemek masalarında kurgulanan özel çanta asma yerleri ise kadınların konforunun ihmal edilmediğini bir kez daha gözler önüne sermiş.

Şık ve modern kafenin mönüsünde; dekorla uyum sağlayan modern ve sade lezzetlere yer veriliyor. Hafif sandviç ve tartların yer aldığı mönüde özellikle Nutella ve muzla hazırlanan sandviçin şehirde iyi bir üne sahip olduğunu belirtelim.

New York''taki alışverişleriniz sırasında eğer Saks Fifth Avenue''ye uğrarsanız, geçtiğimiz yaz açılan SnAKS''te “şık ve modern” bir mola vermeyi unutmayın!

Saks Fifth Avenue, New York

0.03 saniye.
07:21:20, 18 Şubat 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve keyf.in®'in izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen keyf.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan keyf.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2019 keyf.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım