The Spotted Pig - keyf.in.

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

The Spotted Pig

admin

Toplam 330 yazı
28/03/2018 :  09:21:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Aslen Londralı "gastro pub"ların ilk örnegi The Spotted Pig New Yorklulardan tam not alıyor. Gurme bir restoran tadında şaraplardan şarap beğendiğiniz The Spotted Pig gün içerisinde yapılacak bir içki kaçamağı için ideal adres. 2004 yılında geçirdiği yenilenme sürecinden sonra daha fazla konuk ağırlayabilen gastropub, ikinci katında öğle yemeği servisi veriyor. Üçüncü kata çıkmak içinse April Bloomfield ya da Ken Friedman''ı tanımak şart, yani The Spotted Pig''in sahiplerini. Ken Friedman dekorasyonu yapmış, April Bloomfield ise mutfaktan sorumlu. Daha önce River Cafe, Kensington Place, Bibendum ve Chez Panisse''de çalışmış.

The Spotted Pig''de 100 çeşit şarap alternatifiniz var. Menü ise İngiliz ve İtalyan mutfağı ağırlıklı. Vejeteryanlar da düşünülmüş. Pazartesiden cumaya 12:00''den 15:00''e öğle yemeği servisi var. Bar menüsü 15:00''den 17:00''ye kadar denenebilir. Akşam yemeği servisi ise 17:30''da başlayıp 02:00''a kadar devam ediyor. The Spotted Pig''de haftasonları da düşünülmüş. 11:00''den itibaren brunch servisi başlıyor.

The Spotted Pig''in en güzel özelliği gurme ve elit bir restoran tadında olmasına rağmen kıyafet zorunluluğu gerektirmemesi. Öğle arası ya da iş sonrası arkadaşlarla takılmak için son derece samimi ve keyifli bir adres. New York''da farklı bir deneyim yaşamak isteyenlere...

The Spotted Pig
314 W. 11th Street
@ Greenwich Street

0.03 saniye.
06:40:23, 18 Şubat 2019, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve keyf.in®'in izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen keyf.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan keyf.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2019 keyf.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım